Is Bugles nacho cheese Wheat Free?

Yes! We believe this product is Wheat free as there are no Wheat ingredients listed on the label.
Product Image
Spoonful app scanning a product

Scan products instantly

500K+ users • 4.6★ rating

Download on App StoreGet it on Google Play

Free download • No credit card

Ingredients

maka kukurydziana, olej roślinny słonecznikowy, preparat serwatkowy z mleka, serwatka w proszku z mleka, sól, aromaty (zawierają mleko), cebula w proszku, pomidor w proszku, ser w proszku z mleka, czosnek w proszku, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), barwnik (ekstrakt z papryki), cukier, emulgator (mono - i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancja spulchniająca (węglany sodu). Produkt może Najlepiej orzeszki arachidowe soie, pszenicę i inne zboża zawierające gluten.

Check Bugles nacho cheese against your own diets in the app.

About this product

Chips · Pouch

Flavor
SavorySalty
Texture
Crunchy
Commonly used for
SnackingOn The GoDipping