Yes! We believe this product is lactose free as there are no lactose ingredients listed on the label.

Is Tijgerbrood Lactose Free?

Yes! We believe this product is lactose free as there are no lactose ingredients listed on the label.
Product Image
Spoonful app scanning a product

Scan products instantly

500K+ users • 4.6★ rating

Download on App StoreGet it on Google Play

Free download • No credit card

Ingredients

AH TIJGER VK GR BEL Inhoud Verpakt op: Bedrag 1 stk 1,99 € 2-5-26 06:1 Half volkoren tarwebrood, 350 g. Ingrediënten volkoren TARWEmeel, water, TARWEGLU - TEN, bakkersgist, rijstemeel, gejodeerd zout; vol koren moutmeel (GERST, TARWE), volkoren ROGGEzuur desempoeder, meelverbeteraar (ascorbinezuur (E300)), dextrose, koolzaadolie, zout. Waarvan toegevoegde suikers 0,1 g per 100 g en waarvan toegevoegd zout 0,89 g per 100 g. Allergie-infor - matie: bevat gerstgluten, roggegluten en tarweglu - ten. Kan andere glutenbevattende granen, melk, se - sam, soja (fabriek) en andere allergenen (winkel) bevatten. Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 1 maand gebruiken. Voor gebruik ontdooien. Voedingswaarde per 100 g: ener - gie 972 kJ/

Check Tijgerbrood against your own diets in the app.

Lactose Free? Tijgerbrood | Spoonful